Top


قوانین و مقررات فروشگاه ورزشی OnlySport

مشتری گرامی، لطفاً جهت آگاهی از خدمات فروش، ارسال و گارانتی محصولات مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات:

قوانین سایت با توجه به دارا بودن نماد الکترونیکی بر اساس مولفه های قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه تخلف و شکایت از طرف مشتری و یا فروشگاه طبق قوانین تجارت الکترونیک مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
کالاهای ارائه شده بر روی فروشگاه از طریق تولیدکنندگان، واردکنندگان و فروشندگان تامین شده و کلیه مسئولیت های مربوط به کیفیت، قیمت و گارانتی کالاها بر عهده تامین کنندگان بوده و موظف می باشد کلیه خسارت های ناشی از اجناس برگشتی، نامرغوب بودن کالاها و یا نارضایتی مشتریان را جبران نماید.
ارسال کالاها به تمامی نقاط کشور رایگان بوده و در صورت بروز هر گونه تخلف لطفاً مراتب را به بخش پشتیبانی سایت اطلاع دهید.
کالاهای ارسالی با سربرگ و مهرو امضای خود فروشگاه ارسال میگردد و لازم است در صورت مشکوک بودن به فاکتور مورد نظر با بخش پشتیبانی با شماره تلفن های ثبت شده بر روس سایت تماس حاصل نمایید.
به دلیل ازدهام بازدیدکنندگان و سفارشات فراوان در روز، امکان هماهنگی لحظه به لحظه با تولیدکنندگان و فروشگاهها امکان پذیر نمی باشد. بنابراین فروشکاه میتواند در هر لحظه، چه در هنگام خرید و چه بعد از ثبت، سفارش را متوقف نموده و یا با توافق مشتری کالای مشابهی را جایگزین نماید.
در صورت توقف سفارش توسط فروشگاه، کلیه هزینه پرداخت شده توسط مشتری حداکثر تا پایان ساعت کاری همان روز عودت داده خواهد شد.
در صورت توقف سفارش توسط مشتری قبل از ارسال، هزینه پرداختی بدون کسر مبلغ، و بعد از ارسال با کسر هزینه ارسال به مشتری بازگردانده خواهد شد.
گارانتی کالاهای ارسالی تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به همراه فاکتور شرکت بوده و بعد از آن شرکت هیجگونه مسئولیتی در قبال بازپس گیری اجناس نخواهد داشت.
مدت زمان ارسال کالاها نسبت به نوع، کیفیت و همچنین بسته بندی آن از یک تا دو روز برای تهران و از 2 تا 7 روز برای شهرستانها (نسبت به مکان) متغیر می باشد.
خرید از فروشگاه OnlySport فقط به صورت اینترنتی بوده و خرید از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و یا اینستاگرام تخلف محسوب شده و هیچگونه گارانتی برای محصول خریداری شده در نظر گرفته نخواهد شد.
فروشگاه اینترنی OnlySport هیچگونه نمایندگی و یا نماینده فروشی در استان ها، شهرستان ها و حتی تهران نداشته و در صورت مشاهده هر گونه تخلف مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
طبق قوانین و مقررات تجارت الکترونیک تایید فاکتور الصاقی بر روی سایت و پرداخت هزینه موردنظر، تایید قوانین فروشگاه بوده و بعد از آن طبق قوانین ذکر شده برخورد خواهد گردید.
امکان سفارش کالا 24 ساعته و امکان تحویل کالا در تهران در روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا ساعت 9 شب بوده و در روزهای تعطیل ارسال سفارشات به صورت توافقی صورت خواهد گرفت.
ارسال کالا به شهرستانها از طریق باربری صورت گرفته و تضمین ارسال صحیح کالاها به عهده شرکت های مذکور بوده و در صورت هر گونه تخلف و با خراب شدن کالا خسارت وارد شده به عهده شرکت باربری می باشد.

نحوه خرید کالا:

محصول موردنظر را انتخاب کرده و پس از بررسی های مورد نظر، گزینه های مربوط به کالا اعم از رنگ، سایز و تعداد مورد نظر را انتخاب نموده و کلید خرید را فشار دهید. در ادامه صفحه پیش فاکتور برای شما نمایش داده می شود که در صورت تایید می توانید در فرم قرارداده شده برای مشتریان اطلاعات موردنظر خود را وارد نموده و سپس کلید تایید و پرداخت را کلیک نمایید که در ادامه وارد درگاه بانک شده و می توانید مبلغ فاکتور را پرداخت نمایید. پس از پرداخت فاکتور صادر شده و کد پیگیری خود را جهت تطبیق با جنس و فاکتور ارسالی نزد خود نگهدارید.
در صورت داشتن خربدهای متفاوت میتوانید از گزینه افزودن به سبد کالا استفاده نمایید که بدون ارجاع به صفحه پیش فاکتور اجناس انتخابی را برای شما ذخیره کرده و در نهایت شما می توانید با فشردن کلید خرید، خرید خود را تکمیل نمایید.

شما می توانید نظرات، انتقادات و شکایات خود را در صفحه انتقادات و پیشنهادات برای ما ارسال نمایید تا توسط کارشناسان بررسی و نتیجه به حظورتان اعلام گردد.

در صورت اضافه، حذف و یا تغییر قوانین شرکت، مراتب در همین صفحه به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.