مقالات

آلرژی کارلوس کی روش به نام کاوه رضایی!

آلرژی کارلوس کی روش

آلرژی کارلوس کی روش

آلرژی کارلوس کی روش ، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران باز هم نام کاوه رضایی ستاره آماده این روزهای فوتبال کشور را خط زد تا در دیدار دوستانه برابر ازبکستان به دلیل مصدومیت نیز از او استفاده نشود.

ساعاتی پیش لیست بازیکنان فراخوانده شده از سوی کی روش برای دیدار برابر دوستانه برابر تیم ملی ازبکستان منتشر شد که در این لیست بازهم نام کاوه رضایی به چشم نمی خورد (به دلیل مصدومیت) تا باز هم تئوری عدم اعتماد سرمربی تیم ملی به ستاره فوق العاده آماده این روزهای کلوب بروژ مطرح شود.

پیش از جام جهانی 2018 روسیه نیز کاوه رضایی جز اولین و برترین مهاجمین آماده تیم ملی بود که از سوی کی روش برای حضور در روسیه 2018 نامش در قرنطینه قرار گرفت تا او در کنار سیدجلال حسینی و وریا غفوری جز بزرگ ترین غایبان تیم ملی در جام جهانی محسوب شوند.

نمودار خط حمله تیم ملی ایران در جام جهانی

نمودار خط حمله تیم ملی ایران در جام جهانی

کی روش پیش تر در ارتباط با عدم حضور بازیکنانی چون رضایی در لیست های نهایی اش مدعی شده بود او با بازیکنانی که با خود به همراه دارد، توانسته نتایج دلخواه و قابل قبولی را بدست بیاورد و چنین اعتراضی به او وارد نیست! اما حقیقت این است که کی روش جواب اشتباه را می دهد! چرا که در جام جهانی 2018 روسیه تیم ملی از داشتن مهاجمی شش دانگ شدیدا رنج می برد! آن لحظه حسرت برانگیز و فراموش نشدنی در واپسین دقایق دیدار برابر پرتغال که توسط مهدی طارمی به خارج از چارچوب هدایت شد، اگر در اختیار ستاره ای چون کاوه رضایی و یا رضا قوچان نژاد قرار می گرفت، سرنوشتش چه می شد؟!

نمودار خط حمله تیم ملی ایران در جام جهانی بسیار ضعیف بود، 2 گل به ثمر رسیده، یکی توسط مدافعین حریف و دیگری از روی نقطه پنالتی توسط انصاری فرد و گلی  دیگر که توسط سعید عزت اللهی در خط هافبک به ثمر رسید! میزان شوتزنی و خلق موقعیت مهدی طارمی و سردار آزمون در فاز هجومی به طور میانگین در هر سه بازی 4 موقعیت بود و این یعنی ضعف، اتفاقی که آلرژی کارلوس کی روش  به هیچ عنوان تصمیم به پذیرش آن ندارد.

کاوه رضایی
کاوه رضایی

کاوه رضایی به لحاظ فیزیکی، به لحاظ تکنیک و به لحاظ آمادگی در حال حاضر از دیگر مهاجمین تیم ملی در شرایط به مراتب ایده آل تری بهره می برد، او هنوز به کلوب بروژ نرسیده پایش به گلزنی باز شد و توانست از خود عملکردی قابل قبول را ارائه دهد و تنها نماینده تیم ملی در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود!  او امروز اعتبار پوشیدن پیراهن تیم ملی را بار دیگر بر پیشانی خود می بیند! اما مصدوم است!  شاید تیم ملی و کی روش نسبت به نام او آلرژی دارند؛ شاید اصلا کاوه دیگر شانسی برای حضور در تیم ملی نداشته باشد! همانند فرانک ریبری ستاره ای که تا به امروز و پس از گذراندن دهه 30 سالگی هنوز در بایرن مونیخ چون یک ستاره جوان می درخشد اما در تیم ملی فرانسه با اتفاقات غیر قابل درک همواره از رسیدن به رویاهایش بازماند!

فراموش نباید کرد که در گذشته چندین تن از ستارگان تیم ملی به طریقه های مختلف می بایست خود را به مصدومیت می زدند تا بی سر و صدا از ترکیب تیم ملی خارج شوند! افرادی که بعد ها به استفاده از مشروبات الکلی نیز متهم شدند تا نتوانند ذره ای از خود دفاع کنند، کاوه در تیم ملی یک نقطه تاریک و مبهم دارد! او در بروژ کاملا آماده می تازد اما به محض اینکه پای در تمرینات کی روش می گذارد درگیر اتفاقاتی غیر قابل توضیح می شود! (آلرژی کارلوس کی روش !!!)

 

مطلب پیشنهادی : هزینه های سرسام آور کی روش ، کاردی بر استخوان مردم ایران

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *