مقالات

سفر به دور کره ماه با رامین رضائیان؛ او بین آسمان و زمین معلق است!

سفر به دور کره ماه

سفر به دور کره ماه

سفر به دور کره ماه ، رامین رضائیان هرچه در جام جهانی 2018 روسیه پرفروغ ظاهر شد، پس از آن بسیار کم فروغ بود و دنیای آرام و بی هیاهو را تجربه کرد تا امروز بدون باشگاه باقی بماند.

قطعا این جمله را صدها بار شنیده اید: باشگاه رامین رضائیان تیم ملی است! چرا که او در چند فصل اخیر در حالی که در باشگاهی حضور نداشته و یا در باشگاهش به نیمکت نشین محض تبدیل شده بود، همواره از سوی کی روش به اردوی یوز ها دعوت می شد تا به لحاظ جایگاهی در جمع ملی پوشان شرایط، همواره آینده ای تضمین شده را پیش روی خود ببیند.

شاید بتوان نامش را غرور گذاشت! شاید هم نامش را ساده اندیشی بگذارید، هرچه که بود گفته های رامین رضائیان در برابر دوربین های تلویزیونی با آینده امروزش سرشار از تناقض است! حول محور تمامی حرف های او بر حضور در باشگاه های معتبر اروپایی می چرخید و خبر از سورپرایزی بزرگ می داد، اما نهایتا رامین از اوستنده جدا شد و در خلاء محض قرار گرفت تا سورپرایز بزرگش بدل به فشار روانی خود ساخته نزد افکار عمومی شود!

رامین رضائیان
رامین رضائیان

شاید تا به امروز هم رضائیان زمان را بیش از آنچه که باید از دست داده است، مشخصا دیگر خبر از پیشنهاد باشگاه معتبر اروپایی نخواهد بود، چرا که تمامی تیم های مطرح اروپا لیست های 23 نفره خود را تکمیل کرده اند، مگر آنکه چون شرایط گذشته که به اوستنده پیوست، به صورت داوطلب در اردوی یکی از تیم های اروپایی حاضر شود و اقدام به تست دهی کند که این مسئله به دور از شان یک ملی پوش در سطح جام جهانی است.

اکنون زمان آن رسیده است که رامین از اسب غرور پایین بیاید و سطح توقعاتش را کاهش دهد، شانس او برای حضور در باشگاه های مدنظرش امروز چیزی نزدیک به صفر است! او جام ملت های آسیا را در پیش دارد و برای آن نمی تواند فقط به اردو های آماده سازی کی روش بسنده کند؛ پس باید در باشگاهی عضویت داشته باشد تا حداقل تیر منتقدین بابت حضور نابجایش در اردوها بوسیله بدون باشگاه بودنش را متحمل نشود!

تراکتورسازی از مشتریان جدی اوست

تراکتورسازی از مشتریان جدی اوست

تراکتورسازی از مشتریان جدی اوست که دست برقضا رقم پیشنهادی اش هم چشمگیر و قابل توجه است و نیاز مبرمی به او دارد؛ بهترین انتخاب رامین در این مقطع با توجه به اجتماع کاپیتان های تیم ملی در تبریز، پذیرش پیشنهاد تی تی هاست! اما رامین به نظر خط قرمزی بزرگ بر روی لیگ برتر کشیده است که می تواند در آینده ای نزدیک منجر به دور شدن قطعی اش از تیم ملی شود!

پرسپولیس تهران بی شک تا زمانی که برانکو را بر روی نیمکتش دارد هرگز جایی برای یاغی سابق ندارد، پس قطعا او فکر حضور دوباره در جمع سرخ های تهران را از سر بیرون کرده است؛ با این تفاسیر رامین حق انتخاب چندان متنوعی را ندارد و این ماجرا می تواند به یکی از سخت ترین ضربات دوران حرفه ای فوتبالش بدل شود! مگر آنکه رضائیان باز هم بر همان اسب غرور بتازد و تا نیم فصل زمستانی بدون باشگاه باقی بماند و دست آخر به یکی از تیم های رده ششم و هفتم اروپا در کرواسی و بلژیک و .. بپیوندد! سفر به دور کره ماه !!!

زمان را تا حد غیر قابل جبرانی از دست داده

زمان را تا حد غیر قابل جبرانی از دست داده

او همین حالا هم زمان را تا حد غیر قابل جبرانی از دست داده است ، پنجره های نقل و انتقالاتی تمامی لیگ های معتبر جهان از جمله ایران نیز بسته شده اند و تنها خوش اقبالی رامین این است که به عنوان بازیکن آزاد می تواند باشگاه جدیدش را با وجود بسته شدن پنجره های نقل و انتقالاتی طبق قوانین فیفا انتخاب کند؛ شاید بهترین هدیه برای او در این مقطع یک ساعت مچی باشد تا او متوجه از دست رفتن زمان باشد و بتواند هرچه سریع تر نسبت به انتخاب باشگاه جدیدش اقدام کند! سفر به دور کره ماه !!!!

 

مطلب پیشنهادی : تیم ملی تراکتور سازی تکمیل شد؛ رضاییان و حاج صفی در جمع پرشورها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *