مقالات

شاهکاری دیگر در نقل و انتقالات باشگاه استقلال!

شاهکاری دیگر در نقل و انتقالات

شاهکاری دیگر در نقل و انتقالات

شاهکاری دیگر در نقل و انتقالات ، استقلال تهران در اقدامی کاملا غیر حرفه ای محکوم به پرداخت 6 میلیارد تومان ناقابل به دلیل سوءمدیریت خود خواهد شد تا پرونده ای دیگر به کلکسیون افتخارات آبی ها اضافه شود.

یازالده گومس پینتو کیست؟؟ او بازیکنی کاملا معمولی بود که از سوی برخید واسطه ها در تهران به عنوان یک ستاره معرفی شد تا این بازیکن 30 ساله در آستانه حضور در جمع آبی های تهران قرار بگیرد؛ بازیکنی که اوج افتخارش حضور در باشگاه قبله آذربایجان بود!

آن روزها (فصل 96/97) هواداران استقلال تهران خیلی درگیر خرید او و هیجانات نقل و انتقالاتی گومس نشدند! چرا که او نیامده تهران را ترک کرد و به ریو آوه بازگشت؛ چرا که یازالده در تست های پزشکی باشگاه رد شده بود و به گفته منابع موثق اصلا در شرایط حداقلی فوتبال نبود.

یازالده گومس پینتو
یازالده گومس پینتو

از این شاهکاری دیگر در نقل و انتقالات یک فصل می گذرد که حالا با صدای هشدار ایمیل فیفا، مدیران متبحر استقلال متوجه شکایت این بازیکن پرتغالی از  تیم خود شده اند! چرا که او علیه آبی ها مدرک دارد و خواستار دریافت 450 هزار دلار ناقابل از خزانه مردمی استقلال شده است! به هر حال او حق دارد اینگونه مدعی باشد، زیرا مدیران حرفه ای استقلال در آن روزی که برای او دعوت نامه می فرستادند به قدری ذوق زده شده بودند که در کنار پاکت دعوت نامه پیش قراردادی با قید و بند های نهایی و آماده امضا را در اختیار گومس قرار دادند تا او پیش از تست های پزشکی آن را امضا کند و به نوعی برای خود حاشیه امنیت بسازد!

همانگونه که پیش تر مطرح کردیم، گومس هرگز به باشگاه استقلال راه پیدا نکرد، چرا که او در تست های اولیه باشگاه رد شده بود و کادر فنی اعلام عدم نیاز خود را به صورت رسمی علیه این بازیکن به مدیرت اعلام داشت تا او به خانه بازگردد؛ در آن روز مدیران استقلال هرگز در ارتباط با اتفاقی که در پشت پرده رقم خورده است به هواداران اطلاع رسانی نکردند تا امروز او همه را از شاهکار مدیریت استقلال شوکه کند!

بازیکنی گمنام

بازیکنی گمنام

چرا  باید استقلال تهران برای بازیکنی گمنام که از سال 2007 تا 2018 فقط توانسته بود 43 گل را در باشگاه های سطح پایین جهان به ثمر برساند، اینگونه باید شخصیت خود را به چالش بکشد و برای جلب رضایت او پیش قرارداد یکطرفه به سود بازیکن مد نظر را در راستای حضور در تهران ارسال کند که امروز مجبور به پرداخت چنین باج بزرگی شود؟

 

مطلب پیشنهادی :  اشتباه مرگبار شفر ستاره سوم را پراند

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *