مقالات

علی دایی سرنخ گمشده تبانی در داوری ها؛ مرتضی کریمی واکنش نشان داد!

علی دایی سرنخ گمشده تبانی

علی دایی سرنخ گمشده تبانی

علی دایی سرنخ گمشده تبانی ، مرتضی کریمی پس از آن افشاگری جنجالی اش این بار توپ را در زمین علی دایی اندخته است تا مغایر با ادعای ابتدایی خود را مطرح کند.

مرتضی کریمی کمک داور مشهور فوتبال که بواسطه آن دربی جنجالی و ماجراهای غش و دسیسه هایی که دائما میان سه نام: علی دایی و پرسپولیس و خود در میان بود، باز هم بر سر زبان ها افتاده است، چرا که او در مصاحبه ای عجیب این بار مدعی شده است در ازای دریافت 16 میلیون تومان حاضر شده است تا علیه پرسپولیس در دربی شصت و نهم برابر استقلال پرچم بزند! دربی که با گل مشهور فرهاد مجیدی با نتیجه 1_0 به سود استقلال پایان یافت و گل سالم سرخ ها مورد موافقت وی فرار نگرفت.

این ماجرا پس از بازتاب گسترده ای که طی چند ساعت داشت، باعث شد تا سریعا کریمی برای پایان یافتن هیاهو ها اقدام به تکذیب این مصاحبه کند و این اتفاق  را دسیسه پرسپولیسی های سابق بداند! افرادی که پیش تر با کریمی در سال 92 درگیری داشتند و در نهایت منجر به پایان یافتن دوران حرفه ای داوری وی شدند.

مرتضی کریمی
مرتضی کریمی

در آن روزها کریمی معتقد بود که فردی به نام “دهقان” که نماینده تام الاختیار علی دایی و برادرش محمد دایی بود، دائما به او پیشنهاد های همکاری و حضور در باشگاه پرسپولیس را مطرح می کرده است و حتی وعده های آنچنانی را از سوی دایی به پیش کشیده است تا وی  عضو تیمشان شود و در نحوه داوری ها دخالت مستقیم کند و به نوعی لابی سرخ ها در سمت بی طرف زمین یعنی داوری باشد!

مرتضی کریمی حالا مدعی شده است که تمامی این مصاحبه ها و حاشیه ها مربوط به همان افراد است! چرا که آنها با لابی خود در نزد خبرنگاران چنین اخبار غیر موثق و دروغی را منتشر کرده اند، زیرا او هرگز پیشنهادهایشان را نپذیرفته است تا آنها به دنبال تخریبش اقدام به مطرح کردن چنین اخباری در رسانه ها از قولش شوند.

علی دایی
علی دایی

علی دایی سرنخ گمشده تبانی ، مرتضی کریمی گفته های متناقضی دارد، او همواره به تکذیب پرچم زدن علیه پرسپولیس و دریافت هدیه در ازای آن پرداخت است، اما او نزد بسیاری از افراد مشهور صحبت های دیگری را صورت داده که شواهد بسیاری را بر ضدش علنی می کند! شاید علی دایی سرنخ گم شده این ماجراهاست، هرچند که او پیش تر تمامی توضیحات خود را ارائه داده بود، اما به نظر می رسد هنوز هم واقعیت آنگونه که باید برملا نشده است!

 

مطلب پیشنهادی : ۵۰۰ هزار دلار گمشده ؛ تراکتورسازی یا سپاهان، کدام حقیقت را می گوید؟

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *