مقالات

مرگ مغزی کی روش در تمرین تیم ملی / تاج و رفقا مرد پرتغالی را دور زدند

مرگ مغزی کی روش

مرگ مغزی کی روش

مرگ مغزی کی روش ، مسئولان فدراسیون فوتبال با مخفی کاری از کی روش قصد دارند تا تمامی حواشی تیم ملی را به سود خود به پایان برسانند.

اولین اردوی تدارکاتی کشورمان برای جام ملت های آسیا در حالی این روز ها زیر نظر کارلوس کی روش پیگیری می شود که فوتبال ایران با حواشی خاصی رو به رو است.

یکی از این حواشی که در نوع خود منحصر به فرد نیز می باشد در تمرین روز گذشته تیم ملی اتفاق افتاد، یکی از خبرنگاران در حاشیه تمرین دیروز از کارلوس کی روش درباره پیشنهاد بازی دوستانه با آرژانتین و کلمبیا پرسید که با جواب جالبی از سوی سر مربی پرتغالی تیم ملی رو به رو شد، کی روش در جواب خبرنگار گفت:

اگر این موضوع درست باشد راضی هستم با زانو تا دبی بروم. بعد از این همه سال که برای بازی آماده‌سازی و دوستانه مشکلات داشتیم اگر چنین چیزی درست باشد خیلی خوب است.

پس از این سخنان کی روش که حاکی از خبر نداشتن او از اتفاقات پشت پرده فوتبال ایران بود، خبرنگار سند پیشنهاد فدراسیون های آرژانتین و کلمبیا را برای سرمربی تیم ملی رو کرد تا کی روش در شوک فرو برود.

سپس  فدراسیون فوتبال بیانیه ای صادر کرد تا موضوع پیش آمده را به اصطلاح ماست مالی بکند:

پس از انتشار خبر پیشنهاد برگزاری مسابقه با تیم ملی فوتبال آرژانتین و کلمبیا، دپارتمان تیم ملی فوتبال اعلام کرد که سرمربی تیم ملی فوتبال در جریان پیشنهاد این دو مسابقه نبوده و هیچگونه تصمیمی در تایید و یا رد این دو دیدار نگرفته است.

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش

هنوز مشخص نیست که چرا مسئولان فدراسیون موضوع به این مهمی را از سرمربی تیم ملی مخفی کرده اند، اما یکی از سناریو هایی که می توان در مورد این اتفاقات نوشت این است که، طبق توافق کی روش و فدراسیون تمامی امکانات برای تیم ملی باید به بهترین نحو شکل بگیرد و فدراسیون نشینان با پنهان کردن چنین پیشنهاد هایی از سرمربی تیم ملی قصد دارند تا هزینه های برگزاری بازی های دوستانه را به حداقل کاهش دهند.

حال باید منتظر ماند و دید که مرد اول نیمکت تیم ملی چه واکنشی را نسبت به دور زده شدند قرارداداش نسبت به مسئولین فدراسیون نشان خواهد داد.

 

مطلب پیشنهادی : انگشت کی روش در چشم فوتبال ایران ؛ ۹۰ نتوانست افکار عمومی را روشن کند!

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *