مقالات

کلوپ، راموس را وحشی خواند

کلوپ، راموس را وحشی خواند

کلوپ، راموس را وحشی خواند

سرانجام بعد از گذشت چند ماه از فینال لیگ قهرمانان سرمربی لیورپول نسبت به اتفاقات آن دیدار واکنش نشان داد.
کلوپ، راموس را وحشی خواند ، فصل گذشته در فینال لیگ قهرمانان اروپا دو تیم لیورپول و رئال مادرید در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که اکثر کارشناسان رئال را مدعی اصلی قهرمانی می دانستند اما وجود یک صلاح آماده در خط حمله لیورپول تمام معادلات را می توانست به هم بزند و این اتفاق نیز افتاد. لیورپول در دقایق اول بازی با تکیه بر بازیکن مصری خود تیم مادریدی را کاملا تحت فشار قرار داده بود و توانسته بود خود را بر زمین و توپ مسلط کند اما با خطایی که راموس بر روی صلاح مرتکب شد و مصدومیت و خروج اجباری این بازیکن از زمین بازی ورق به طور کامل به نفع رئال برگشت.

خطای راموس بر روی صلاح

خطای راموس بر روی صلاح

کهکشانی ها در نهایت توانستند با توجه به نبود بهترین بازیکن فصل لیورپول آن بازی را به نفع خود خاتمه داده و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا لقب بگیرند. در پایان بازی همه طرفداران لیورپول راموس را مقصر اصلی شکست تیمشان قلمداد می کردند و همگان منتظر عکس العمل کلوپ نسبت به این قضیه بودند اما این مربی هیچگونه صحبتی در باره مصدومیت صلاح انجام نداد تا اینکه امروز سکوت خود را در مورد آن صحنه بحث برانگیز شکست.

یورگن کلوپ و محمد صلاح

یورگن کلوپ و محمد صلاح

کلوپ اظهار داشت: اگر به طور واضح صحنه را ببینید و بازیکن رئال نباشید خواهید فهمید که راموس یک حرکت کاملا وحشیانه و بی رحمانه ای را در قبال صلاح انجام داده است. البته راموس برد به هر قیمتی را می خواهد اما من و بازیکنان تیمم اینگونه نیستیم. راموس همواره با خطاهای عمد خود باعث مصدومیت بازیکنان رقیب می شود پس او سابقه ای بلند مدت در این زمینه دارد.

راموس و کاریوس

راموس و کاریوس

کلوپ در مورد درگیری راموس و کاریوس نیز واکنش نشان داد: اگر به نشانه زدن توپ با آرنج به سر دروازه بان ما ضربه نمی زد شاید این چنین اتفاقاتی نمی افتاد. زدن گل به هر نحوی حتی با زدن ضربات سهمگین به بازیکنان حریف کاری است که از راموس بر می آید.

 

مطلب پیشنهادی : هری کین، مائورو ایکاردی و ادینسون کاوانی؛ مادریدی ها کدام گزینه را می خواهند؟!

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *